Reklam Alanı
Rehberler 1

Zula’da Nasıl Silah Yükseltme Yapılır?

Silah yükseltme nedir?
Zula’da satılan ve yükseltmeye uygun olan silahlarınızı bu yöntemle ek özelliklere kavuşturabilirsiniz. Uygun silahlarınızı yükseltmek için, gerekli sayıda demir, krom ve titanyum materyallerine sahip olmanız gerekir.

Ayrıca Zula’da bir silaha yükseltme yaptığınızda, silahın süresi bitse dahi bu özellik kalır. Yani silah süresini yenilediğiniz zaman, kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Yükseltmeye uygun silahlarda mağaza içinde yukarı ok işareti bulunur.

Zula’da yükseltme materyalleri nasıl toplanır?
Hızlı bir şekilde Zula’da materyal toplamak için tabii ki bol maç yapmanız gerekiyor. Bunun için de her gün oyun yapımcısı tarafından +6 fazladan materyal veren oyun modları seçiliyor. Gün içinde o modları tercih ederseniz, kazandığınız materyali 2 kat oranında artırabilirsiniz.

Tabii ki en kolay yöntem ise Zula altını satın alarak, o şekilde materyal toplamak. Ayrıca silah yükseltme yaparken, başarısız olma şansınız da var ve bunun için artırıcı almanız tavsiye edilir.

Özellikle +2’den sonra Zula’da silah yükseltmek epey zorlu bir işlemdir ve başarısız olduğunuzda, materyallerinizin sadece yarısını geri alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:   FIFA 17 - Ligue 1'in En İyi Oyuncuları

{can}

“Zula’da Nasıl Silah Yükseltme Yapılır?” üzerine 1 yorum

  1. emre dedi ki:

    zulada materyal lazım arx kobra +5 için

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir