Reklam Alanı
Haberler 3

Yerli Yapım Mobil Oyunu Timid Goopy Yayınlandı

Kısa süre önce arcade türünde ücretsiz olarak PlayStore’dan ulaşılabilen Timid Goopy, yerli yapım bir oyun olarak piyasaya çıktı. Ürkek bir yumurtanın hikayesini anlatan oyunda 25 farklı bölüm bulunuyor. Paylaşılan tanıtım yazısına istinaden oyunun konusu ise şöyle:

Timid Goopy yaşamı boyunca ürkek olan goopy bu huyunu sevmemektedir. İçindeki asi ruh harekete geçerek Goopy’yi hayata karışması için destek olur fakat Goopy’nin ailesi hayatın ne kadar korkunç ve zor olduğunu her seferinde Goopy’e söylemektedir.

Goopy bir karar alır. Hayata karışacaktır. Çevresi ise Goopy’ye “asla başaramayacaksın” der. Tüm cesaretini toplayarak bir gün hayatın içine karışır. Gerçekten de hayat zor mudur? yoksa hayat, bize zor olduğunu düşündürmekte midir?

Timid Goopy başarabileceğine inanıyor. Çünkü başardığında, o artık ürkek bir yumurta değil Cesur Yumurta Goopy olacaktır.

Türk yapımcılardan oluşan Daube Games tarafından geliştirilen Timid Goopy şimdilik sadece Android işletim sistemli cihazlarda oynanabilir durumda. Siz de oyunu ücretsiz olarak deneyebilmek için buradan oyunu tabletinize ya da telefonunuza indirebilir, Goopy’nin macerasına ortak olabilirsiniz. Daha fazla bilgi almak için oyunun ilk iki bölümünün oynanış videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:   Görsel Roman Highway Blossoms İndirilebilir Durumda

Taner Kartal {Taner}

“Yerli Yapım Mobil Oyunu Timid Goopy Yayınlandı” üzerine 3 yorum

  1. siyahtonu dedi ki:

    Başarılar dilerim. yerli oyunun piyasaya sürülmesi güzel bir gelişme.

  2. Sacit dedi ki:

    Basit gibi duruyor ama hic basit degil. Gercekten de türkler mi yapmış?

  3. pokemon avcısı dedi ki:

    EF-SA-NE olmuşşş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir