Reklam Alanı
Haberler 0

Yerli Yapım Imprisoned Light Destek Bekliyor

Geçtiğimiz haziran ayında piyasaya çıkardığı platformer türündeki MechaGore ile adından söz ettiren Imaginite Games, yeni oyunu Imprisoned Light’ı tanıttı.

Imprisoned Light içerisinde Ranger, Necromancer, Knight, Wizard sınıflarından herhangi birisiyle oynayabilecek ve şeytani düşmanlara karşı mücadele vereceğiz. Aynı zamanda yerel eşli oynayabilme imkanı da sunacak olan oyun, yeşil ışık aldığı takdirde piyasaya çıkacak. Ayrıca oyunun multiplayer geliştirmesine de başlandığı bilgisi verildi. Imprisoned Light’ın konusu şöyle:

Kahramanlarımızın olduğu krallığa çok eski ve güçlü bir şeytan saldırır ve krallıktaki kutsal kristalleri bozar. Krallığın kutsal gardiyanını bozulmuş kristalin içine hapseder. Bu kutsal gardiyan olmadığı sürece krallık her türlü tehlikelere açık kalacaktır. Bu krallığın kurtuluşu artık 4 kahramanın elindedir.

Oyuna destek vermek için Steam Greenlight sayfasını ziyaret edip oy kullanabilirsiniz. Aşağıda yayınlanmış tanıtım videolarını da izleyerek oyun hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:   Türk Bulmaca Oyunu Fabric Çıktı

Taner Kartal {Taner}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir