Reklam Alanı
Haberler 0

Yeni Sandbox MMO Boundless Steam’de Çıktı

Gezegenlerarası voksel grafikli hayatta kalma – sandbox MMO oyunu Boundless bugün Steam üzerinde resmi çıkışını gerçekleştirdi. Square Enix’in bağımsız oyun dağıtımı projesi kapsamında hazırlanan Boundless, daha öncesinde Oort Online olarak biliniyordu ve 13 Kasım 2014’ten bu yana Steam Erken Erişim programı kapsamındaydı.

Geliştirici firma Wonderstruck, 2009 yılında Minecraft tarafından popüler hale getirilen voksel tabanlı sandbox oyunlarına yeni bir soluk getirmeyi amaçlıyordu. Boundless evreninde farklı dünyalar birbirine bağlı şekilde karşımıza çıkarken, oyuncuların aldığı her karar da önemli bir rol oynuyor. Kâşif, inşaatçı, avcı, tüccar ya da zanaatkar olmak oyunda tamamen bize bırakılıyor ve kendi yolumuzu çiziyoruz.

Yarattığınız karaktere şekil verebildiğiniz, kaderinizi çizebildiğiniz ve kendi dünyanızı epik voksel tabanlı sandbox bir şekilde yaratabildiğiniz MMO oyunu Boundless’ta sınırsız sayıda seçenek bulunuyor.

Oyunun resmi çıkışı için aynı zamanda yeni bir fragman da yayınlandı ve Boundless’ı oynayanları nelerin beklediği hakkında bilgilendirme yapıldı. Oyunun dünyasında farklı gezegenler, iklimler ve oyuncuların yaptığı yapılar bulunuyor. Boundless Steam’de şu anda 117,95 TL’ye satılıyor.

İyi seyirler!

İlginizi Çekebilir:   Dead Rising 4'ün Çıkış Tarihi Belli Oldu

{can}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir