Reklam Alanı
Haberler 0

Yeni Obsidian Oyunu Video Games Award 2018’de Duyurulacak

Geoff Keighley bugün bir açıklama yaptı ve Obsidian’ın yeni bilim kurgu temalı RPG oyununun önümüzdeki hafta düzenlenecek olan Video Games Award 2018 etkinliğinde duyurulacağını belirtti. Her ne kadar oyun hakkında çok fazla bir şey henüz bilmesek de, üçüncü şahıs bakış açısıyla oynanacak ve dağıtımını da Private Division gerçekleştirecek. Bu da oyunun çoklu platformda çıkacağına işaret ediyor.

Ayrıca merak edenler için Obsidian’dan sevindirici gelişmeler de var. Yakında çıkacak olan rol yapma oyununda herhangi bir mikro ödeme yer almayacak. Yani satın aldıktan sonra oyun içi mağazada sizden ücret talep edilmeyecek.

Obsidian daha önce de bir açıklama yapmıştı ve oyunlarına herhangi bir mikro ödeme eklemek istemediklerini duyurmuştu. Oyuncu dostu bu kararı Private Division da destekliyor ve RPG oluştururken gereken yaratıcılığı Obsidian’a bırakıyor.

Dahası bu yeni RPG oyununda orijinal Fallout yaratıcılarından Tim Cain ile Leonard Boyarsky de bizzat görev alacak. Dolayısıyla Obsidian’ın ekranlarımızda nasıl bir oyun sunacağı şimdiden merak konusu. Özellikle Fallout 76’nın yarattığı hayal kırıklığı sonrası beklentiler artıyor.

İlginizi Çekebilir:   Ronaldinho E-Spor Takımı Kuruyor

{can}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir