Reklam Alanı
Haberler 0

Yeni Monster Hunter World PC Güncellemesi Yayınlandı

Capcom sevilen oyunu Monster Hunter World’ün PC sürümü için yeni bir güncelleme yayınladı ve oyuna yeni mouse – kamera kontrolleri eklendi. Dağıtıcı firmaya göre bu yeni kontrol tipiyle birlikte PC oyunlarının pek çoğunda kullanılan kontrol standartlarına ulaşılıyor.

Monster Hunter World’ün kontrol şeması yeni yamayla birlikte çok daha iyi hale gelirken, artık oyun içindeki başlangıç menüsünden Options kısmına girip Controls sekmesinden ayarları istediğiniz gibi değiştirebileceksiniz.

Aynı zamanda artık Monster Hunter World’de yine Options – Ayarlar menüsünden Camera kısmına girerek mouse hassasiyetini değiştirmek de mümkün.

Bu yeni yamayla birlikte oynanabilirliği artırmak için oyun görevi Relish the Moment to Elder’s Recess’in alanı da değiştiriliyor. Geliştirici firmaya göre değişen tek şey sadece konum ve bu görevi tamamlamak için gereken şeyler aynı kalmaya devam ediyor..

Monster Hunter World’ün bu yeni yaması Steam’e bir dahaki sefer giriş yaptığınızda otomatik olarak inmeye başlayacak. Güncellemeyle birlikte oyunun sürümü 153524 olurken, doğru yüklenip yüklenmediğini de oyun pencere modundayken sol üst köşeden kontrol edebilirsiniz.

Bu sayede Monster Hunter World’ü PC oyuncuları klavye-mouse ikilisiyle daha rahat oynayabilecek.

İlginizi Çekebilir:   Doom Ücretsiz Güncelleştirmesi Yeni Oyun Modları İle Geliyor

{can}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir