Reklam Alanı
Haberler 0

Yeni Call of Cthulhu’nun Çıkış Tarihi Belli Oldu

Yeni Call of Cthulhu oyununun resmi Steam sayfası bugün güncellenirken, böylece sessiz sedasız oyunun çıkış tarihi de belli olmuş oldu. Call of Cthulhu Steam mağazasına göre Cyanide tarafından geliştirilen Lovecraft temalı oyun 30 Ekim 2018 tarihinde oyuncuların beğenisine sunulacak. Call of Cthulhu’nun dağıtımcılığını ise Focus Home Interactive üstlenecek.

Focus Home Interactive her ne kadar resmi çıkış tarihi duyurusu yapmasa da, oyunların Steam sayfaları genellikle bu konuda güvenilir oluyor ve rastgele tarihler eklenmiyor. Dolayısıyla verilen çıkış tarihinin de doğru olduğunu düşünüyoruz. Muhtemelen ilerleyen haftalarda da yayıncı firma tarafından Call of Cthulhu için resmi çıkış duyurusu yapılacaktır.

Chaosium’un klasik pen – paper RPG oyunundan esinlenerek yaratılan resmi video oyunu Call of Cthulhu’da eski tanrılarla dolu korkutucu bir dünyanın içine yolculuk edeceğiz. Oyun aynı zamanda Lovecraft romanlarının unutulmaz evrenine de sahip olacak.

Call of Cthulhu oyununda Edward Pierce adlı bir özel dedektifin rolüne bürüneceğiz ve Hawkins ailesinin trajik ölümünü araştırmak üzere yola çıkacağız. Bu sırada karşımıza tabii ki komplolar ve kozmik korkularla dolu bir dünya da çıkacak.

İlginizi Çekebilir:   Alwa's Awakening Çıkış Yaptı

{can}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir