Reklam Alanı
Haberler 0

Xbox One Scorpio 2017’nin En Güçlü Konsolu Olacak

Microsoft’un ilk olarak E3 konferansında tanıtımını yaptığı Xbox One Scorpio, Xbox Pazarlama Müdürü Aaron Greenberg’e göre gelecek yılın en güçlü konsolu olacak. 2017 yılında çıkması planlanmasına rağmen yeni konsolun özellikleri için Microsoft, kendisine oldukça güveniyor.

Konuya ilişkin olarak Gamertag Radio’ya röportaj veren Xbox Pazarlama Müdürü Aaron Greenberg, Xbox One Scorpio’yu yapım aşamasında gerçek 4K görüntü kalitesini nasıl oyunculara yansıtabileceklerini düşündüklerini söyledi. Günümüzde bunun sadece yüksek teknolojili ve binlerce dolar harcanarak oluşturulan bilgisayarlarla mümkün olduğunu belirten Greenberg, artık hem gerçek 4K görüntü kalitesini hem de yüksek sanal gerçeklik performansına Xbox One Scorpio ile ulaşılabileceğini kaydetti.

“İçinde canavar olan bir kutu yapıyoruz”

Verdiği bilgilerde Xbox One Scorpio’nun gelişimine dikkat çeken Aaron Greenberg, yapım aşamasında olan konsolu “içinde canavar olan bir kutu” olarak tanımladı. Aynı zamanda oyunculara eşsiz deneyimler sunacağının altını çizen Greenberg, konsolun gelecek yıl büyük bir başarı yakalayacağından şimdiden fazlasıyla emin.

Sony, yeni çıkacak konsolu PlayStation 4 Neo’nun Xbox One Scorpio kadar güçlü olmadığını geçtiğimiz günlerde kabul etmişti. Eğer Sony kanadında beklenmedik bir şekilde tüm zamanların en güçlü konsolu yapılmazsa, Xbox’ın gelecek yıla damga vurması bekleniyor.

İlginizi Çekebilir:   Yesterday Origins'in Yeni Tanıtım Videosu Paylaşıldı

Taner Kartal {Taner}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir