Reklam Alanı
Haberler 0

Xbox Game Pass’e Ocak Ayında Eklenecek PC Oyunları Belli Oldu

PC platformunda oyun oynamanın en cazip yollarından birisi, birçok oyunu -özellikle ülkemizde uygulanan bölgesel fiyatlandırma sayesinde- uygun fiyata sunan Xbox Game Pass oldu. Xbox Game Pass sistemi hem PC’de, hem de Xbox konsollarında kullanılabiliyor. Aylık üyelik sistemi ile çalışan Xbox Game Pass, büyük ve çeşitli oyun kütüphanesiyle ön plana çıkıyor. Bu ay Xbox Game Pass’in oyun kütüphanesine eklenecek olan oyunlar belli oldu. Bu ay ile eklenen oyunlar çok ses getirecek oyunlar olmasa da deneyebileceğiniz, hoş oyunlar.

Yeni eklenen oyunların başında Injustice 2 geliyor. DC çizgi roman evreninde bulunan karakterlerle dövüşebildiğiniz Injustice 2’de, Ninja Kaplumbağalar da oynanabilir karakterler olarak oyunda bulunuyor.   2017 senesinde çıkan oyunun Steam inceleme puanları da oldukça yüksek. Injustice 2’nin Steam’deki bütün incelemelerinin oranı %83’lük başarılı bir rakam.

14 Ocak’tan itibaren eklenecek bir diğer oyun ise What Remain of Edith Finch. Hikayeleri ve bu hikayeleri anlatma şekliyle ön plana çıkan What Remain of Edith Finch, 2017’de çıkmasına rağmen hala en başarılı indie oyunlarından birisi olarak tanınıyor. Steam üzerinde toplamda %95 olumlu inceleme alması, oyunun ne kadar beğenildiğini de kanıtlar nitelikte.

Eklenen ve kaldırılan oyunlar

Bunun dışında 14 Ocak’tan itibaren Xbox Game Pass’in PC kütüphanesine, YIIK: A Postmodern RPG ve Neoverse de eklenecek. 15 Ocak itibariyle FTL: Faster Than Light ve My Friend Pedro, Xbox Game Pass’in PC kütüphanesinden kaldırılıyor olacak.

Xbox Game Pass’e katılmak isterseniz buradaki bağlantıdan kayıt sayfasına ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:   Full Mojo Rampage'in Konsol Çıkış Tarihi Belli Oldu

{Anıl Atıcı}

Uzun süredir indieTurk'te yazan Anıl, teknoloji ve oyun dünyasıyla yakından ilgili.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir