Reklam Alanı
Haberler 0

Warzone’da Görünmez Oyuncular Ortaya Çıktı

Call of Duty: Warzone’un heyecanla beklenilen birinci sezonu çıkış yaptı ve kısa süre geçmeden oyuncular, büyük açıklar tespit etmeye başladı. Bunlardan bir tanesi ise, oyuncuların canını oldukça sıkıyor. Yeni günecellemeyle birlikte oyuna yeni bir saldırı helikopteri eklendi. Bu saldırı helikopterini kullanırken bazı spesifik adımları yaparak oyuncular, kendilerini görünmez hale getirebiliyorlar. Görünmez olan oyuncular; sıkıntısız bir şekilde etrafı ve diğer oyuncuları görebiliyor, ateş edebiliyor ve hareket edebiliyorlar. Ancak diğer hiçbir oyuncu onları göremiyor. Diğer oyuncular, görünmez oyuncuların bulundukları yeri sadece küçük haritadaki ses ipuçlarından görebiliyorlar.

Aşağıdaki videolarda, ünlü Call of Duty: Warzone yayıncılarının bu hataya verdikleri tepkileri izleyebilirsiniz. Ancak sesi biraz kısmanızı tavsiye ediyoruz çünkü Warzone yayıncıları, oyunu tamamen bozan bir hata nedeniyle ölünce biraz gürültülü olabiliyorlar.

Görünmez olma hatası, oyunda oldukça yayılmış durumda. Birçok Warzone yayıncısı, görünmez oyuncularla karşılaştıkları yayın kliplerini paylaşıyor. Reddit’te Warzone subreddit’i, görünmez oyuncularla nasıl karşılaştıklarını anlatan yüzlerce oyuncuyla dolmuş durumda. Bu hatayla ilgili olabilecek en komik şeylerden birisi de, son ikiye kalan iki oyuncunun da görünmez olması olurdu.

Aşağıda bulunan klipteki yayıncı, görünmez olmuş bir oyuncuyu izliyor. Sona kalan diğer oyuncuyla dalga geçen görünmez, haritada çıkardığı sesten dolayı beliren ipucu yüzünden oyunu kaybediyor. Görünmez olan oyuncu, araba tarafından ezilmeye karşı koyamıyor.

İlginizi Çekebilir:   Cyberpunk 2077 4K Çözünürlükte RTX 3090'ı Bile Zorluyor

{Anıl Atıcı}

Uzun süredir indieTurk'te yazan Anıl, teknoloji ve oyun dünyasıyla yakından ilgili.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir