Reklam Alanı
Haberler 0

Vampyr’da Denuvo Olmayacak

Bildiğiniz gibi günümüzde korsan sektörünün yaygınlaşması, hatta öyle ki kimi zaman oyunun kendisinden önce kırılmış sürümünün internete sürülmesi geliştiriciler için büyük bir problem. Pek çok oyun geliştiricisi korsan oyun kullanımından şikayetçi olurken, buna karşılık da Denuvo koruma teknolojisini kullanıyorlardı. Beklenen yapım Vampyr ise bu konuda farklı bir adım atmaya karar verdi.

Açıkçası Denuvo kısmen, en azından belli bir süre için oyunları korsandan korusa da, oyuncuların pek de sıcak baktığı bir teknoloji değil. Getirdği kısıtlamalar oyunu orijinal alan kullanıcıları dahi rahatsız ederken, kimi yapımcılar Denuvo’yu tercih etmiyorlar.

Focus Home Interactive ve DONTNOD ortaklığında hazırlanan beklenen macera oyunu Vampyr’da da Denuvo kullanılmayacağı açıklandı. Daha önce Remember Me ve Life is Strange gibi son derece başarılı yapımlarla tanınan DONTNOD Entertainment, yeni oyunu Vampyr’da Denuvo olmayacağını resmi Twitter hesabı aracılığıyla duyurdu.

Vampyr’da 1918 yılının Londra sokaklarına gideceğiz ve Jonathan Reid adlı savaş sonrası vampire dönüşen bir adamın hikâyesine tanık olacağız.

Vampyr, 5 Haziran 2018 tarihinde satışa çıkacak ve Denuvo koruma teknolojisi içermeyecek.

İlginizi Çekebilir:   This War of Mine: The Little Ones Mobil Platforma Geldi

{can}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir