Reklam Alanı
Haberler 0

Vampyr 1 Milyondan Fazla Sattı

Focus Home Interactive ve DONTNOD Entertainment bir duyuru yaptı, ilk oyun ortaklıkları olan Vampyr’ın şimdiye kadar 1 milyondan fazla orijinal kopya satışı gerçekleştirdiğini açıkladı. Bu başarıdan ötürü iki firma da mevcut ortaklıklarını yenilemeye karar verdiler. Bu da demek oluyor ki ileride Focus Home Interactive ile DONTNOD’u yeni projelerde tekrar bir arada göreceğiz.

Focus Home Interactive CEO’su John Bert konuya dair bir açıklama yaparken, DONTNOD ile birlikte yola devam edeceklerinden ötürü mutlu olduklarını, yine yeni ve zengin evrenler yaratacaklarını ifade etti.

DONTNOD CEO’su Oskar Guilbert de eklemeler yaparken, Focus Home ile olan ilişkilerini güçlendirdiklerini, bu sayede yeni dijital dağıtım kanalları açacaklarını belirtti. Guilbert, Vampyr ile büyük başarı yakaladıklarını ve yeni projeler için şimdiden heyecan duyduklarını belirtti.

Life is Strange ve Remember Me gibi oyunlarla tanınan DONTNOD, bildiğiniz gibi son olarak Vampyr’ı çıkarmıştı ve oyun çoğunlukla beğeni toplamıştı. Geçtiğimiz günlerde de bir haber yapmıştık ve DONTNOD’un yeni oyunlar üstünde çalıştığını duyurmuştuk. Görünüşe göre bu yeni oyunların dağıtımını da yine Focus Home Interactive üstlenecek.

İlginizi Çekebilir:   The Game Awards 2016: Kazananlar Listesi

{can}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir