Reklam Alanı
Teknoloji 0

Üç Yeni GoPro Hero7 Modeli Duyuruldu

Bugün, üç yeni GoPro Hero7 modeli duyuruldu. Şirket, farklı renkler ile belirtilen farklı cihazlar sistemine geri dönüş yaptı.

Yeni GoPro Hero7 Black modeli, bu üç model arasında en gelişmiş olanı. GoPro Hero7, 4K çözünürlükte ve saniyede 60 kare hızı ile video kaydı yapabiliyor. GoPro Hero7 Black’in en önemli özelliği ise HyperSmooth adı verilen video stabilizasyonu. HyperSmooth sayesinde, tıpkı dengeleme halkaları ile kaydedilen videolar gibi kaygan ve akıcı videolar sunulacağı söyleniyor. GoPro Hero7 Black modeli, değiştirilebilen bir bataryaya sahip. GoPro Hero7 Black’de, canlı yayın özelliği de bulunuyor.

GoPro Hero7 Silver, 10 MP bir sensöre sahip. GoPro Hero7 Silver, 4K çözünürlükte 30 FPS kayıt yapabiliyor. GoPro Hero7 Silver’da, standart seviyede video sabitleme özelliği bulunuyor.

GoPro Hero7 White, üçlü arasındaki en düşük model. GoPro Hero7 White, 10 MP sensörü bulunan bir kamera. GoPro Hero7 White, 1080p çözünürlükte 60 FPS değerlerinde kayıt yapabiliyor.

Bu yeni modellerin hepsi, 10 metre derinliğe inene kadar su geçirmiyor. Yeni modellerin hepsi, 2 inçlik bir dokunmatik ekrana sahip. Yeni modellerin çıkış tarihi şimdilik belli değil.

İlginizi Çekebilir:   2020 Yılının En İyi Oyuncu Fareleri

{Anıl Atıcı}

Uzun süredir indieTurk'te yazan Anıl, teknoloji ve oyun dünyasıyla yakından ilgili.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir