Reklam Alanı
Haberler 0

The Sinking City Ertelendi

Frogwares’in Lovecraft temalı açık dünya aksiyon – dedektiflik oyunu The Sinking City, normalde 21 Mart tarihinde raflarda olacaktı. Buna rağmen kötü haberler geldi. Amazon tarafından yapılan duyuruyla The Sinking City’nin 24 Mayıs’a ertelendiği açıklandı. Böylece oyuna iki aylık bir gecikmeyle kavuşacağız.

Henüz bu erteleme haberi yapımcı Frogwares tarafından doğrulanmadı fakat muhtemelen yakında duyacağız. Aslında uzun süredir de The Sinking City’den yeni haberler yoktu ve bu da ertelemenin kesin olduğunu gösteriyor. Normalde çıkışına bu kadar az süre kalan oyunlar için çok daha fazla fragman ya da ekran görüntüsü yayınlanır, sık sık haber verilirdi. Dolayısıyla The Sinking City’nin kesin olarak ertelendiğini de söyleyebiliriz.

The Sinking City’de oyuncular 1920’lerin New England şehrinde yaşayan Charles W. Reed adlı özel bir dedektifi kontrol edecekler. Geçmiş tarafından ruhu işkenceye uğrayan bu adam, kendini Oakmont’ta bulur.

The Sinking City oldukça iddialı bir oyundu ve Frogwares özel ışıklandırma teknikleriyle hazırlıyordu. Oyunda ışıklar dinamik olarak değişecek ve gece gündüz döngüsü olacak.

İlginizi Çekebilir:   The Division'ın İlk Ücretli DLC'si Bu Ay Çıkıyor

{can}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir