Reklam Alanı
Haberler 0

The Division 2 Beta Testi Şubat’ta Başlıyor

Ubisoft bir açıklama yaptı ve The Division 2 için ilk kapalı beta testlerinin başlangıç tarihini duyurdu. Beta testleri özel olacak ve herkese açık olmayacak. Testler 7 Şubat – 10 Şubat 2019 tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

Ayrıca The Division 2’yi ön sipariş yoluyla satın alanlar bu betaya erişebilecek. Tabii şimdilik vaktiniz var. Yani 7 Şubat’a kadar The Division 2’yi satın alırsanız, siz de bu betaya katılabilirsiniz. Beta testleri için ücretsiz yerler de var ve kayıt olabiliyorsunuz fakat tabii ki çıkma şansı düşük.

Geçtiğimiz günlerde de The Division 2 bir habere konu olmuştu ve Epic Games Store’da satılacağı açıklanmıştı. Bilindiği gibi Epic Games ile Valve arasında yeni bir savaş başladı. Çok sayıda bağımsız geliştirici oyunlarını Epic Store’da yayınlamaya karar verirken, bunların arasına The Division 2 de katılmıştı. The Division’ın ilk oyunu normalde Steam’de de yayınlanmıştı fakat görünüşe göre Ubisoft karar değiştirdi. The Division 2, şimdilik sadece Uplay ile Epic Games Store’da yer alacak.

İlginizi Çekebilir:   Ubisoft, For Honor'ın PC'ye de Geleceğini Duyurdu

{can}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir