Reklam Alanı
Haberler 0

The Culling 2 Kapanıyor, İlk Oyun F2P Oluyor

Xaviant Games’in iş müdürü Josh Van Veld bugün bir video mesaj yayınladı ve orijinal The Culling’in yenide free to play battle royale oyunu olarak çıkış yapacağını, ücretsiz olarak yayınlanacağını dile getirdi. The Culling tıpkı Mart 2016’daki ilk çıkış yaptığı haliyle oyunculara sunulacak ve oyun ilk haline dönüş yapacak.

Aynı zamanda Xaviant Games bu süreçte tüm kaynaklarını orijinal The Culling oyunu üzerinde harcayacak ve başka bir odak noktası olmayacak. Dolayısıyla The Culling 2 de bu süreçte kapanacak. The Culling 2 aslında geçen hafta satışa çıkmıştı fakat oyuncular üzerinde ciddi bir hayal kırıklığı yaratmıştı. Pek çok kişi oyuna ağır eleştiriler yöneltirken, aslında daha ilk günden akıbetinin ne olacağı da belliydi.

Orijinal The Culling oyunu ise aslında battle royale oyun türünün ilk örneklerinden birisiydi ve savaşlar daha çok yakın dövüş ağırlıklı olarak geçiyordu. Çıktığı dönem kısa sürede ciddi bir yükseliş yaşayan ve büyük popülarite kazanan oyunu anlık binlerce kişi oynuyordu. Buna rağmen oyuna gelen güncellemeler sonucu temel mekanikleri değişince kullanıcılar da ilgisini yitirmişti.

İlginizi Çekebilir:   Bayonetta Steam'deki Yerini Aldı

{can}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir