Reklam Alanı
Haberler 0

The Bard’s Tale IV 18 Eylül’de PC İçin Çıkacak

InXile Entertainment bugün yaptığı duyuruyla The Bard’s Tale IV’ün 18 Eylül tarihinde PC için çıkış yapacağını açıkladı. The Bard’s Tale IV’de yine tehlikelerle dolu labirentler, zindanlar, tuzaklar, bulmacalar ve çeşitli mücadeleler olacak.

Geliştirici ekibin de belirttiği üzere The Bard’s Tale IV birinci şahıs bakış açısında oynanacak ve orijinal üçlemeye sadık olarak yine zindanlarda gezecek ve keşfe çıkacağız. Orijinal oyunların tüm haklarının yeni firmaya geçişiyle birlikte The Bard’s Tale IV’de eski oyunlardan esintiler de yer alacak.

Unreal Engine 4 grafik motoruyla geliştirilen The Bard’s Tale IV’de aynı zamanda grafiksel olarak atılımlar da göreceğiz. Oyunun dünyası bu sefer çok daha detaylı olacak ve harita da en yüksek sınırlarına erişecek. Kelt müziklerinin de yer alacağı ve yine orijinal üçlemedeki İskoç kültürünü yansıtan The Bard’s Tale IV’de fotometri tekniği kullanılacak ve gerçek hayattaki nesneler 3D şekilde oyuna aktarılacak. Bu nesneler de doğrudan İskoçya’dan alınacak ve son derece ayrıntılı olacaklar.

Orijinal seriye sadık kalmayı planlayan The Bard’s Tale IV’ü Eylül ayında oynayacağız.

İlginizi Çekebilir:   Razer Yeni Kablolu Kulaklığını Duyurdu: ManO’War 7.1

{can}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir