Reklam Alanı
Haberler 0

Tannenberg, Steam Üzerinden Piyasaya Çıktı

2015 yılında yayınladıkları Verdun oyunuyla ilgileri üzerine çeken Blackmill Games, uzun bir aradan sonra 1.Dünya Savaşı temalı yeni yapımıyla geri döndü. Tannenberg adıyla kısa süre önce Steam üzerinden piyasada yerini alan oyun şimdiden oldukça beğeni topladı.

Tannenberg adını, 1.Dünya Savaşı’nda en ateşli çarpışmaların yaşandığı doğu cephesindeki Tannenberg Muharebesi’nden alıyor. Bu muharebenin ve savaşın içerisinde mücadele edebilme ve bunu tamı tamına 64 kişiye kadar oynayabilme imkanı tanıyor. Oyunda birliğimizle birlikte eşsiz ve bir o kadar acımasız siper muharebesinin içerisinde kendimizi bulacağız. Ayrıca oyun Cephe Hatları, Zayiat, Tüfek Ölüm Maçı ve Birlik Savunması olarak dört farklı oynanış türü sunuyor ve her biri de farklı stratejiyle oynayabilme imkanı sağlıyor.

Gerek dünya savaşı atmosferini yansıtan silahları ve harita tasarımları gerekse mekanikleri ile hayli umut vadeden yapımlar arasına girmeyi başardı. Verdun ile aynı zamanda bir kitle toplamayı başaran Blackmill Games, Tannenberg ile de bağımsız bir yapımcıya göre büyük bir başarı elde edeceğe benziyor. Keza ortaya çıkan çalışma yapımcıların tutkusu ve özeniyle birleşince başarısının hakkını verecektir. Eğer ilginizi çekiyorsa aşağıdan oyunun yayınlanan çıkış fragmanını izleyebilirsiniz. Ya da isterseniz Steam üzerinden satın alarak siz de kendinizi benzersiz bir muharebenin içerisinde bulabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:   Hidden Folks'un Yeni Fragmanı Yayınlandı

Taner Kartal {Taner}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir