Reklam Alanı
Haberler 0

Sunset Overdrive PC İçin ESRB Derecelendirmesi Aldı

Mayıs ayında Güney Kore menşeli oyun değerlendirme kurulu PC için Sunset Overdrive’ı listelemişti. Her ne kadar Microsoft şimdiye kadar resmi bir duyuru yapmasa da, şimdi de ESRB tarafından Xbox One’a özel çıkan bu oyun PC için listelendi.

Açık dünya bir aksiyon – macera oyunu olan Sunset Overdrive, 2014 yılında Xbox One exclusive oyunu olarak çıkış yapmıştı. Oyunda bir FizzCo çalışanının rolüne bürünüyorduk ve FizzCo’nun enerji içeceğini içtikten sonra mutanta dönüşen insanlara karşı mücadele ediyorduk.

Sunset Overdrive, tam anlamıyla ‘çılgınca’ bir oyundu. Yapımda duvarları tırmanabiliyor, akla gelecek her türlü insan üstü işi yapabiliyorduk. Aynı zamanda oldukça geniş bir silah envanteri de bulunuyordu.

Daha önce de bu tip oyunlar yapan Insomniac Games tarafından geliştirilen Sunset Overdrive, aynı zamanda çok oyunculu olarak da oynanabiliyordu. Şu anda Microsoft Store’da Xbox Live için 49,00 TL fiyat etiketiyle satılıyor. Aynı zamanda Xbox Game Pass sahiplerine de sunuluyor.

Muhtemelen 10 Kasım’da düzenlenecek olan XO etkinliğinde Microsoft tarafından Sunset Overdrive’ın PC sürümü resmen duyurulacaktır.

İlginizi Çekebilir:   Warhammer: End Times - Vermintide Konsollara Geliyor

{can}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir