Reklam Alanı
Haberler 0

Steamcraft 2019’da Steam’e Geliyor

Arabalar, uçaklar, metal borular, zırh kaplamalar, tesla bobinleri, makineli tüfekler, füzeler ve patlamalar. Çok ama çok fazla patlama bu sefer tek bir steampunk oyununda karşımıza çıkıyor. Last Level ve SOFF Games’in yeni oyunu da tam olarak bunu vadediyor. Steampunk temalı yeni sezon tabanlı nişan alma oyunu Steamcraft, yakında Steam üzerinde çıkış yapmaya hazırlanıyor.

SteamCraft’ta oyuncular hayal gücünü çalıştırabilecek ve hem havada, hem karada farklı savaşlara dahil olabileceksiniz. Bunu yapmak için önünüze çok sayıda bileşen ve etkileyici silahlar sunulacak. Aynı zamanda yaratabilecekleriniz için de sınır olmaacak. Dolayısıyla SteamCraft’ta kendi dehşet verici, steampunk mekanik Frankenstein canavarınızı da yaratabileceksiniz.

Gelişmiş bir inşaat sistemi barındıran SteamCraft’ta oyuncular 600’ün üzerinde parça kullanarak araçlarını yapabilecekler. Aynı zamanda 40 farklı silah tipi bulunacak. Gerçekçi bir hasar sistemi ve fizik motoruyla hazırlanan yapımda düşman araçlarının belli parçalarını yok etmek de mümkün olacak.

Multiplayer araçlı aksiyon oyunu olarak göze çarpan SteamCraft, 2019 yılının Şubat ayında satışa çıkacak. SteamCraft’ın yayınlanan ilk duyuru fragmanını ise aşağıdan izleyebilirsiniz, iyi seyirler!

İlginizi Çekebilir:   Shadow Warrior 2 Steam'de

{can}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir