Reklam Alanı
Rehberler 1

Steam Kart Düşürme: ASF Nasıl Kullanılır?

Archi’s Steam Farm (ASF) açık kaynak kodlu Steam kart düşürme programlarının en iyi alternatiflerinden biri oldu. Bu rehberimizde ise tamamen güvenilir olan ve VAC Ban tetikleme olasılığı bulunmayan ASF’nin adım adım kullanımını göstereceğiz. Her ne kadar karışık görünse de aslında kullanımı oldukça basit.

Öncelikle ASF’nin indirme sayfasına buradan girin ve “ASF.zip” adlı dosyayı seçerek bilgisayarınıza indirin. Daha sonra indirdiğiniz dosyayı klasöre çıkartın ve ASF-ConfigGenerator‘ı açın.

asf-1

Açtığınızda program otomatik olarak nasıl kullanılacağını İngilizce olarak anlatan uyarılar verecektir. İlk uyarıları geçtiğinizde yukarıdaki “?” simgesine tıklamanızı isteyecektir. Açılan sayfada yine İngilizce olarak kurulum bilgileri bulunmaktadır.

asf-2

Sıradaki adımımız ise aşağıda gördüğünüz “+” işaretine tıklamak ve kendi hesabımıza özel ayarları oluşturmak. Hesabın adını istediğiniz gibi koyabilirsiniz.

asf-3

Hesabı oluşturduktan sonra aşağıda “Core” sekmesinin altındaki “Enabled” kısmını “True” olarak değiştirin.

asf-4

Onun altındaki SteamLogin ve SteamPassword kısmına ise Steam’e giriş yaptığınız kullanıcı adı ve şifrenizi girmeniz gerekmektedir.

asf-5

Merak etmeyin bitti sayılır! Şimdi klasörü açtığınız dosyadaki ASF.exe programını çalıştırın ve karşınıza aşağıdaki gibi bir pencere çıkacaktır. Buraya tekrar Steam şifrenizi girin.

asf-6

Son aşama ise telefonunuzdaki Steam uygulamasından mobil doğrulama kodunu girmeniz olacaktır.

asf-7

İşlem başarıyla tamamlanmıştır! Bundan sonra ASF sizin yerinize Steam kart farmı yapacaktır.

asf-8

Not: Bu rehberi farklı sitelerde paylaşmanız durumunda kaynak göstermenizi rica ederiz.

İlginizi Çekebilir:   Yaygınlıklarına Göre Pokemon Go'daki Türler

Taner Kartal {Taner}

“Steam Kart Düşürme: ASF Nasıl Kullanılır?” üzerine 1 yorum

  1. Umut dedi ki:

    Teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir