Reklam Alanı
Haberler 0

Starpoint Gemini 3 Duyuruldu

Starpoint Gemini markasının yaratıcısı olan LGM Games bugün yeni oyununu duyurdu. Serinin yeni oyunu yine uzayda ve açık dünyada geçecek. Tek kişilik bir aksiyon – rol yapma oyunu deneyimi olan Starpoint Gemini 3’de oyuncular Kaptan Jonathan Bold’un kokpitine geçecekler. Jonathan Bold, Starpoint Gemini 3’de bir uzay kaşifi ve maceracı olarak karşımıza çıkacak.

Basın bülteninden de anlaşılacağı üzere, Starpoint Gemini 3’de ilk defa 3D ve animasyonlu NPC’ler kullanılacak. Oyuncular bu karakterlerle etkileşime geçebileceği gibi, yollar da Gemini’nin ötesine çıkacak ve yeni iki adet gezegensel sistem keşfedilecek. Ayrıca çeşitli blgeleri ziyaret edeceğiz, yüksek teknolojili tesislere ve hatta gürültülü gece kulüplerine bile gideceğiz.

Aksiyon dolu uzay savaşlarının yanı sıra Starpoint Gemini 3’de roman tarzı olasılıklar da bulunacak. Geminin yapay zeka bilgisayarı ADAH sayesinde oyuncular geminin drone’unu kullanabilecek ve başka şekilde yapamayacağı görevleri yerine getirecek.

Yeni bir üçlü sistem şemasıyla karşımıza çıkacak olan ve geliştirilmiş grafikleriyle serinin hayranlarına göz kırpan Starpoint Gemini 3, gemi geliştirme sistemi ve zengin içeriğiyle ilgi çekici bir oyuna benziyor.

İyi seyirler!

İlginizi Çekebilir:   Mafia III ile Ölüm Size Yakışıyor

{can}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir