Reklam Alanı
Haberler 0

Star Wars Battlefront’un Yeni DLC’sinde Uzayda Savaşabileceğiz!

İlk çıktığında çok eleştiri alan, ilk oyunun çok daha iyi olduğu söylenen Star Wars Battlefront’un sevilmemesinin büyük nedenlerinden birisi de şüphesiz ki uzay savaşlarıydı. Yeni gelecek olan Star Wars Battlfront: Death Star DLC’si ile birlikte uzayda savaş yapabileceğiz!

Star Wars Battlefront: Death Star DLC’si ile gelecek olan Battle Station oyun modu sayesinde oyuncular sonunda çok istedikleri uzay savaşlarına katılabilecekler. Bu yeni oyun modu, 3 aşamadan oluşuyor. Rebel’ların amacı Death Star’ı yok etmek, Empire’ın amacı Death Star’ı korumak.

Birinci aşamada, Rebel’ların X-Wing ve A-Wing uçakları, Imperial’ın Tie Fighter ve Tie Interceptor’larına karşı savaşıyor. Rebel’lar yeterince Tie Fighter yok etmeliler ki, Y-Wing’ler Star Destroyer’a saldırsın ve defansını düşürsün. Defans düştüğünde Rebel’lar Star Destroyer’ın zayıf noktalarına saldırabilirler. Imperial’lar da Star Destroyer’ı korumak zorundadırlar.

İkinci aşamada, oyuncular ikonik uzay istasyonuna iniş yapacaklar. Rebel’ların burada bir “priority droid” aktarmaları gerekmekte. Bu aşamada yeni DLC ile gelecek olan Bossk ve Chewbacca da dahil olmak üzere tüm kahramanlar oynanabilir olacak.

Üçüncü aşamada, Rebel’ların Death Star’ın üstüne çullanıp, yok etmeleriyle savaş sona erecek. Oyuncular bu aşamada Luke Skywalker’ın Red 5 X-Wing’i ve Darth Vader’ın Tie Advanced’ı da dahil olmak üzere kahramanların özel uçaklarıyla oynayabilecek.

Battle Station, yeni Death Star DLC’si ile gelen içeriklerden sadece biri. Yeni haritalar, iki yeni kahraman (Chewbacca ve Bossk), yeni Star Card’lar ve yeni silahlar bu DLC ile birlikte oyuna dahil olacak. Star Wars Battlefront: Death Star, Season Pass’e sahip olanlar için Eylül 2016’da çıkmış olacak.

İlginizi Çekebilir:   Syberia 3 Çıktı

{Anıl Atıcı}

Uzun süredir indieTurk'te yazan Anıl, teknoloji ve oyun dünyasıyla yakından ilgili.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir