Reklam Alanı
Haberler 0

Star Trek Online – Age of Discovery Güncellemesi Sonbaharda Çıkıyor

Başarılı MMORPG oyunu Star Trek Online için sıradaki büyük güncelleme olan Age of Discovery sonbahar aylarında PC platformu için çıkış yapacak. Age of Discovery güncellemesi önce PC için gelecek, ardından da Star Trek Online’ın konsol sürümleri için çıkacak.

Yeni Age of Discovery güncellemesiyle ebirlikte oyuncular Discovery çağından bir Federation Captain yaratabilecek ve 2 yeni görevle birlikt etamamen yeni bir deneyime atılabilecekler. Bu da herkese sunulacak. Aynı zamanda Age of Discovery ile birlikte oyunun reputation sistemi de genişletiliyor ve yeni bir Task Force Operation ekleniyor.

Age of Discovery 2256 yılında açılıyor ve Battle at the Binary Stars savaşının ardından gerçekleşiyor. Klingonlarla olan vahşi savaşın arıdndan Starfleet Captains şimdi de J’Ula ile yüzleşiyor.

PC’nin yanı sıra PlayStation 4 ve Xbox One’da da bulunan Star Trek Online ilk çıkışını 2 Şubat 2010 tarihinde gerçekleştirmişti. O günden bu yana aktif olarak pek çok kişi tarafından oynanan MMORPG oyunu düzenli olarak güncellemeler almaya da devam ediyor.

İlginizi Çekebilir:   Catch Me Erken Erişimden Çıktı

{can}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir