Reklam Alanı
Haberler 0

Spyro Reignited Trilogy Kasım’a Ertelendi

Oyun dünyasında erteleme kararları her zaman için üzücü olmuştur ve biz de bunları haber vermekten pek memnun olmasak da mecbur kalıyoruz. Activision’ın beklenen oyunu Spyro Reignited Trilogy alınan kararla 13 Kasım 2018 tarihine ertelendi. Klasik yapımın remastered sürümü olan Spyro Reignited Trilogy normalde 13 Eylül’de çıkış yapacaktı fakat çeşitli sebeplerden ötürü erteleme kararı alındı.

Toys for Bob stüdyosunun yöneticilerinden Paul Yan da bir blog yazısı yayınladı ve remastered triloji oyununu daha iyi bir şekilde satışa sunmak için bu kararı aldıklarını ifade etti. Paul Yan açıklamasında şu sözlere yer verdi:

Toys for Bob stüdyosundaki herkes orijinal Spyro üçlemesini bunca yılın ardından yeniden çıkarmaktan memnun. Bu oyunlara karşı derin bir bağlılık besliyoruz ve doğru şekilde çıkmaları için Spyro Reignited Trilogy’i 13 Kasım’a erteleme kararı aldık. Kasım ayında Dragon Realms, Avatar ve Forgotten Worlds’ü keşfetmeye başladığınızda eminiz ki bu ekstra zamanın beklemeye değer olduğuna hak vereceksiniz.’

Spyro Reignited Trilogy, orijinal üç oyunun Spyro the Dragon, Spyro 2: Ripto’s Rage! ve Spyro: Year of the Dragon oyunlarının remastered koleksiyon sürümü olacak. Oyun PlayStation 4 ve Xbox One için çıkmıştı fakat PC sürümü her zamanki gibi biraz gecikti.

İlginizi Çekebilir:   Geçen Ayın En Çok Kazanan Oyunu 300 Milyon Dolarla Fortnite Oldu

{can}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir