Reklam Alanı
Haberler 0

Soulcalibur 6’ya Yeni DLC Karakter Amy Ekleniyor

Bandai Namco bir doğrulama yaptı ve yeni DLC karakterini duyurdu. Popüler dövüş oyunu Soulcalibur 6’ya eklenecek son karakter Amy olacak. Bu yeni karakter Fukuoka’da Evo Japan turnuvası sırasında bir fragmanla birlikte yayınlandı. Amy karakterinin ilk videosunu da aşağıdan izleyebilirsiniz.

Amy aslında Soulcalibur serisini yakından takip edenlerin tanıyacağı bir isim. Bu karakter ilk olarak Soulcalibur 2’de karşımıza çıktı. Soulcalibur 3’te ise bonus oynanablir karakter olarak bulunuyordu. Raphael’in evlatlık kızı olan Amy, bu sebeple onun dövüş tarzına oldukça benzer bir stil kullanıyor. Oynadığınız zaman da Raphael ile Amy arasındaki yakınlığı zaten fark edeceksiniz.

Soulcalibur 6’ya Amy’nin ne zaman ekleneceğiyle ilgili Bandai Namco net bir açıklama yapmadı. Buna rağmen fragmanda karakterin yakında çıkacağı ibaresine yer verildi.

Diğer yandan Soulcalibur 6’ya Amy’nin gelmesi de şaşırtıcı değil ve bu beklenen bir duyuruydu. Geçtiğimiz yılın sonlarında veri madencileri Soulcalibur 6 dosyalarında bu karakterin ismine rastlamıştı. Aynı zamanda Cassandra ismi de ortaya çıkmıştı. Muhtemelen Amy’den sonra da Cassandra yayınlanacaktır.

İyi seyirler!

İlginizi Çekebilir:   Project Automata ile 20. Yüzyıla Dönüyoruz

{can}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir