Reklam Alanı
Haberler 0

Sniper Elite V2 Remastered Ortaya Çıktı

Görünüşe göre Sniper Elite V2 Remastered sürümü Avustralya Derecelendirme Kurulu tarafından sızdırıldı. Oyunun ülkedeki derecelendirmesi dün geç saatlerde yapılırken, dağıtımını 505 Games yapacak ve yine oyun Rebellion Entertainment tarafından geliştirilecek.

Bilindiği gibi ESRB ve benzeri kurumlar yurt dışında oyunlara derecelendirme yapıyor, içeriğine dair bilgi vererek bir yaş sınırı koyuyor. Avustralya’daki listeye göre Sniper Elite V2 Remastered sürümü çoklu platform oyunu oalcak ve içinde yoğun şiddet, argo bir dil ve hafif miktarda çıplaklık barındıracak. Ayrıca derecelendirmeye göre oyunun online sürümünde oyun deneyimi değişebilir. Bu detaylar dışında Sniper Elite V2 Remastered hakkında başka bilgi ise verilmedi.

Sniper Elite V2, TPS olarak oynanan taktiksel bir nişan alma oyunuydu ve İkinci Dünya Savaşı’nda geçiyordu. Oyun 2005 yılında çıkan Sniper Elite’ın reboot yeni nesil sürümü olarak tasarlanmıştı ve gizli bir Amerikan OSS ajanını konu alıyordu. Karakterimizle düşman hattına sızıyor ve Berlin Savaşı görevine kadar gidiyorduk. Amacımız ise Alman V-2 roketinin gizemini ve tehlikelerini ortaya çıkarmaktı.

Sniper Elite V2 Remastered ile ilgili daha çok bilgi için beklemedeyiz.

İlginizi Çekebilir:   Bully 2 Neden ve Nasıl İptal Edildi?

{can}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir