Reklam Alanı
Haberler 0

Skybound ile Starbreeze Sözleşmelerini İptal Etti

Skybound bugün bir açıklama yayınladı ve Starbreeze Studios ile olan sözleşmelerini iptal ettiklerini duyurdu. Böylece Overkill’s The Walking Dead oyununa sunulan destek de sonlanmış olacak. Bu da demek oluyor ki zaten tutmayan ve hayal kırıklığı yaratan Overkill’s The Walking Dead oyunu için artık yeni güncelleme yayınlanmayacak.

Skybound tarafından yapılan açıklama şu şekilde oldu:

Bugün itibariyle Starbreeze Studios ile olan sözleşmemii fesh ettik ve Overkill’s The Walking Dead üzerindeki çalışmalarımızı iptal ediyoruz. Yaratıcılarımız ve onların hikayeleri Skybound’un temelini oluşturuyor ve 2014’ten bu yana da The Walking Dead dünyasını genişletmek için çabaladık.’

Skybound aynı zamanda bu oyunun kalite standartlarını karşılamamasından ötürü hayranlardan özür de diledi ve bu marka için alternatif video oyunu seçeneklerini değerlendireceklerini ifade etti. Yani gelecekte yeni ve daha iyi bir The Walking Dead oyunu gelme ihtimali var.

Skybound, daha iyi bir oyun yaratmak için Starbreeze ile çok sıkı çalıştıklarını fakat nihayetinde bu standartları karşılayamadıklarını ifade etti.

İlginizi Çekebilir:   XCOM 2'nin Konsol Fragmanı Paylaşıldı

{can}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir