Reklam Alanı
Haberler 0

Sinner: Sacrifice for Redemption Çıkış Tarihi Belli Oldu


Geliştirici firma Darkstar, Souls oyunlarından esinlenerek yapılan aksiyon-RPG yapımı Sinner: Sacrifice for Redemption’ın duyurusunu yaptı. 18 Ekim 2018 tarihinde çıkış yapacak olan yapımı Xbox One, PlayStation 4 ve Nintendo Switch platformlarında oynayabileceksiniz.

Sinner: Sacrifice for Redemption’da Adam karakterinin dövüş ağırlıklı maceralarını izleyeceğiz. Macera ilerlerken, oyunun yapısı da giderek karanlıklaşacak ve unutulan bir diyara doğru yolculuk ederek geçmişimizi anlamaya çalışacağız.

Sinner: Sacrifice for Redemption’da Dark Suls benzeri boss savaşları bulunuyor ve bunlar Adam’ın geçmişteki günahlarından esinlenerek tasarlandı. Yapımcı firma ise boss savaşlarını ‘zor fakat adil’ olarak tanımlıyor. Darkstar da bu durumu kendisi kabul ediyor ve Souls serisinden yoğunlukla esinlendiklerini itiraf ediyor. Hatta yer yer Shadow of the Colossus esintileri de bulunuyor.

Sinner: Sacrifice for Redemption, 18 Ekim’de Nintendo Switch, PlayStation 4 ve Xbox One için çıkış yapacak. Oyunun PC sürümü ise biraz daha gecikmeli olarak yıl sonunda çıkış yapacak. Aynı zamanda Steam sürümü de olacak.

Yayınlanan videosunu ise aşağıdan izleyebilirsiniz, iyi seyirler!

İlginizi Çekebilir:   Depraved Çıktı

{can}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir