Reklam Alanı
Haberler 0

Sean Bean Hitman 2’de Bir Kez Daha ‘Ölecek’

Warner Bros ve IO Interactive bugün bir duyuru yaptı ve dünya çapında şöhrete sahip olan İngiliz aktörü Sean Bean’in, Hitman 2’nin ilk görevi Elusive Target’ta yer alacağını açıkladı. Sean Bean oyunda Mark Faba adlı eski bir MI5 ajanı rolüne bürünecek.

Daha önce ‘The Undying’ lakabıyla tanınan Faba’nın şöhreti, kendi ölümünü taklit etme ustalığından geliyor. Sonucunda da Uluslararası Sözleşme Ajansı (ICA) onun kafasına heybetli bir ödül koyuyor.

Bugüne kadar oynadığı film ve dizilerde hep hayatını kaybeden, hatta bu konuda bir şöhrete de kavuşan Sean Bean ise konuya ilişkin açıklama yaptı:

Yakında çıkaca kolan HITMAN 2 video oyununun bir parçası olmaktan ötürü heyecanlıyım. Yeni bir rolde olmak her zaman heyecan verir ve oyun çıktığında insanların yeni karakterimi görmesi için sabırsızlanıyorum.’

Aynı zamanda IO Interactive stüdyolarının başındaki Türk yapımcı Hakan Abrak da Sean Bean gibi yetenekli bir aktörle birlikte çalışmaktan ötürü duydukları mutluluğu ifade etti.

Sean Bean daha daha önce Yüzüklerin Efendisi filminde Boromir, Game of Thrones dizisinde ise Ned Stark rolleriyle büyük ses getirmişti.

İyi seyirler!

İlginizi Çekebilir:   Sherlock Holmes: The Devil's Daughter Sonunda Çıktı

{can}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir