Reklam Alanı
Haberler 0

Sea of Thieves – Hunter’s Call Ay Sonu Çıkıyor

Korsanlar hazine aramadıklarında ne yapar? Görünüşe göre balık tutuyorlar, avlanıyorlar, erzak topluyorlar ve yemek pişiriyorlar. Başka türlü bir gemi dolusu karnı aç korsanı nasıl doyururlardı? Bunu aslında Sea of Thieves’in yeni güncellemesi söylüyor ve oyunun yıldönümü yaklaşırken, bu da The Hunter’s Call adlı DLC ile kutlanacak. Bu ay sonunda Sea of Thieves oyuncularını yeni güncelleme bekliyor.

Sea of Thieves’in gerçek hayatta kalanlarından korsan Merrick, tecrübelerini kullanarak The Hunter’s Call adlı yeni bir ticaret ağı kuruyor. Siz de buna dahil olarak avlanma, balık tutma ve aşçılıkta yeteneklerinizi geliştirebilecek, en iyisi haline gelebileceksiniz. Tabii bu kadarıyla da sınırlı değil çünkü en nadir balıkları yakalayan ve en iyi yemekleri hazırlayan aşçıları, balıkçıları çok özel ödüller bekliyor.

Sea of Thieves – The Hunter’s Call güncellemesi çıktığında balık tutmaya gidebilecek ve bunları Hunter’s Call üzerinden satabileceksiniz. İkinci bir seçenek olarak yeni Cooking sistemiyle balıkları kendiniz pişirebilecek ve yiyebileceksiniz. Tabii fazla pişirip yakmamak kaydıyla!

Son olarak yeni güncellemeyle geminizin silahları arasına zıpkın silahları da eklenecek ve bunları düşman gemilerinde de kullanabileceksiniz.

İlginizi Çekebilir:   AMD Radeon Adrenalin 18.2.3 Sürücüleri Yayınlandı

{can}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir