Reklam Alanı
Haberler 0

Sea of Thieves Forsaken Shores Ücretsiz DLC’si Ertelendi

Microsoft bugün bir duyuru yaparak Sea of Thieves’in üçüncü ücretsiz güncellemesi Forsaken Shores’un kısa bir süre ertelendiğini açıkladı. Dağıtımcı firmaya göre geliştirici ekip Rare’in amacı ek paketleri olabildiğince stabil, tamamlanmış ve hatasız bir şekilde oyunculara sunmak. Bu sebeple de Sea of Thieves Forsaken Shores DLC’si bir hafta ertelendi ve çıkış tarihi 26 Eylül 2018 olarak belirlendi.

Sea of Thives’in uygulayıcı yapımcısı Joe Neate de konuya ilişkin bir açıklamada bulunurken, oyunun neden ertelendiğinden bahsetti ve şu sözleri kullandı:

Asıl önceliğimiz oyunculara keyif alabilecekleri, stabil, yeterince cilalanmış ve bugsız bir deneyim sunmak. Hafta sonu boyunca testlerimizi gerçekleştirdik ve DLC’de bellek sorunları olduğunu gözlemledik. Pek çok katılımcıda çökme sorunları yaşanınca, yeni ek paketin yeteri kadar stabil olmadığına karar verdik. Bu yüzden de oyunculara Forsaken Shores’u bu hafta sunamayacağız.’

Sea of Thieves’in geliştiricisi Rare’in amacı bu hafta boyunca Forsaken Shores’daki bellek sorunlarını çözmek ve teste katılanlardan yeteri kadar geri bildirim almak. Bu süreçte hataları çözecekler, testleri gerçekleştirecekler ve DLC çıkış yapacak.

İlginizi Çekebilir:   Xbox One Scorpio 2017'nin En Güçlü Konsolu Olacak

{can}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir