Reklam Alanı
Haberler 0

Rune: Ragnarok Erken Erişim’den Çıkıyor

Human Head Studios bir süre önce ek fon kaynakları bulmuştu ve bu sayede Rune: Ragnarok’un yapım süreci de hızlandı. Oyun bu sene Erken Erişim aşamasından çıkış yapacak ve tam sürüme geçecek. Her ne kadar oyunun tam olarak ne zaman çıkacağı açıklanmasa da, 2019 yılının yayınlanacağı açıklandı.

17 yıllık Rune oyununun devamı olan Rune: Ragnarok, tanrıların, canavarların ve geriye kalan son insanların hayatta kalmak için mücadele ettiği tehlikeli bir evrende geçiyor. Zengin Nors mitolojisnden esinlenerek yaratılan Rune: Ragnarok’da vahşi yakın dövüşler ve oldukça geniş, tehlikeli topraklar yer alacak.

Rune: Ragnarok co-op oynanışı da destekleyecek ve oyuncular güçlü ekipmanlar toplayıp rün güçlerine erişebilecekler. Aynı zamanda Human Head Studios başka bir açıklama daha yaptı ve Rune: Ragnarok’un çıkış döneminden sonra ek içerikler almaya devam edeceğini söyledi. Yani güncellemeler Erken Erişim sürümüyle kısıtlı olmayacak ve yeni içerikler ücretsiz olarak oyuna eklenmeye devam edecek. Bunun için de ücretli DLC’ler yer almayacak.

Bakalım gelecekte Rune: Ragnarok’u neler bekleyecek?

İlginizi Çekebilir:   Steam Yeni Kullanıcı Rekoru Kırdı

{can}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir