Reklam Alanı
Haberler 0

Risk of Rain 2 İlk Haftasında Yarım Milyon Sattı!

Hopoo Games bugün bir duyuru yaptı ve sevilen bağımsız oyunun devamı Risk of Rain 2’nin ilk haftasında yarım milyon satış yaptığını açıkladı. Daha Erken Erişim sürümünde olmasına rağmen yaklaşık 650 bin satış yapan oyun multiplayer odaklı olduğu için, pek çok kişi arkadaşını da satın alması için teşvik ediyor. Oyunun Steam inceleme puanları da şu anda ‘Son Derece Olumlu’ şeklinde göze çarpıyor ve binlerce kişi aynı görüşte.

Hopoo Games kurucularından Duncan Drummond da konuya dair açıklama yaparken, bu durumdan ötürü çok memnun olduklarını söylerken, ‘Bu kesinlikle inanması güç bir başarı, herkese çok teşekkür ederiz’ şeklinde konuştu.

Co-op bir roguelike oyunu olan Risk of Rain 2’de ilk oyunun beğenilen tüm yanları yer alırken, 3D grafikler ve TPS mekanikleriyle karşımıza çıkıyor. Her ne kadar oyunda çeşitli buglar olsa da, oyuncu kitlesi bunları mazur gördü ve geliştirici ekip de yeni güncellemelerle Risk of Rain 2’yi daha iyi hale getirmek için uğraşıyor.

Steam’de 60 TL fiyat etiketiyle satılan oyun, şimdilik sadece PC platformunda yer alıyor. Buna rağmen Hopoo Games, Risk of Rain 2’yi konsollara da getirmek istediklerini duyurdu.

Risk of Rain 2’nin konsol sürümü 1.0 güncellemesiyle, yani Erken Erişim sonrasında yayınlanacak. Dolayısıyla hemen beklemeyin.

İlginizi Çekebilir:   bit Dungeon III Çıktı

{can}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir