Reklam Alanı
Haberler 0

Retro FPS Oyunu Prodeus Duyuruldu

Eski FPS hayranlarını mutlu edecek haberlerimiz var. Mike Voelle ile Jason Mojica şu sıralar yeni bir retro birinci şahıs nişan alma oyunu üzerinde çalışıyor. Prodeus adı verilen bu FPS yapımında aynı zamanda modern render teknikleri kullanılacak ve grafikleri günümüze göre uyarlanmış olacak.

Eski nişan alma oyunlarının mekaniklerine sahip olan Prodeus’da modern render teknikleri kullanılırken, bu sayede günümüz AAA oyunlarının sunduğu deneyime de yaklaşıyor. Böylece oyun hem eskiyi, hem de yeniyi bir araya getirmeyi başarıyor. Hatta ikili tarafından aşağıdan izleyebileceğiniz ilk tanıtım videosu da yayınlandı.

Prodeus’ta yüksek kaliteli 3D retro estetikleri yer alacak ve üst düzey görsel efektler de odaklanılacak. Sınırsız kanın aktığı, aksiyonun durmak bilmediği bu hızlı FPS yapımında karşımıza bolca yıkımın yanı sıra dinamik bir müzik albümü, sürükleyici savaş senaryoları, bolca silah çeşitliliği ile keşfedilecek gizemler çıkacak.

Doom ve Quake gibi eski FPS oyunlarının hayranları tarafından merakla bekleneceğini düşündüğümüz Prodeus, önümüzdeki sene çıkış yapacak ve açıkçası şimdiden muazzam gözüküyor. Tanıtım videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz, iyi seyirler!

İlginizi Çekebilir:   FIFA 17'nin Demo Çıkış Tarihi Duyuruldu

{can}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir