Reklam Alanı
Haberler 1

Resident Evil 7 Toplamda 4 Milyon Sattı

Capcom, Resident Evil 7’nin toplamda dünya çapında 4 milyon orijinal kopya satış yaptığını duyurdu. Diğer yandan, her ne kadar oyunun PC portu genel manada başarılı bulunsa da PC satışları o kadar da iyi olmadı. SteamSpy’a göre oyun PC platformunda yaklaşık olarak 500 bin adet sattı.

Buradaki ilginç nokta ise ilk defa bir Resident Evil oyununun PC’de bu kadar az satış yapmış olması. Hatta öyle ki, ilk Resident Evil oyununun HD remaster sürümü olan Resident Evil Revelations dahi daha yüksek rakamlara erişmişti.

İlginizi Çekebilir:   Apex Legends’ın Popülaritesi Artıyor

{can}

“Resident Evil 7 Toplamda 4 Milyon Sattı” üzerine 1 yorum

  1. Şenol dedi ki:

    çünki denuvo diye bişey çıkarttılar insanların ssd sini bozuyor ve cpu ya çok yük bindiriyor insanlar geneli için söylüyorum denuvo saçmalığı olan oyunları satın almak istemiyorlar bir oyun yapımcısı olarak önce yapacağın oyunun hikayesini güzel yap ve oynanış artı özellikle sistem optimasyonunu iyi yap fiyatın uygun olsun oyun güzel olsun zaten satarsın denuvoya gerek kalmaz oyunu iyi geliştiremeyip sonra korsan yüzünden az sattığını sanıyolar iyi bir oyun koleksiyonum olsun isterim gider orjinal alır yıllarca arada sırada gene oynarım ama oyun buna değmezse malesef satın almam.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir