Reklam Alanı
Haberler 0

Red Dead Redemption 2’nin PC Çıkışı Duyuruldu!

Rockstar Games, Red Dead Redemption 2’nin PC’ye çıkışını duyurdu ve çıkış tarihini 5 Kasım 2019 olarak belirtti. Red Dead Redemption 2’nin PC’ye çıkacağı ile ilgili söylentiler uzun süredir dolanıyordu ancak Rockstar Games ve Take-Two yöneticileri bu konuda çok fazla bilgi vermemişlerdi. Peki Red Dead Redemption 2 PC çıkış tarihi ne zaman? RDR 2 PC’ye ne zaman çıkacak?

Red Dead Redemption 2’nin ön siparişleri ilk olarak 9 Ekim 2019’da Rockstar Games Launcher üzerinden yapılabilecek. Ön siparişe özel bonuslar da bulunacak. Epic Games Store, Green Man Gaming, Humble Store ve GameStop gibi yerlerden ise 23 Ekim 2019 itibariyle oyunu ön sipariş edebileceksiniz. Red Dead Redemption 2, Aralık 2019’da Steam üzerinden de çıkacak.

Red Dead Redemption 2’nin PC versiyonu grafik ve teknik anlamda iyileştirmelerin yanı sıra; yeni Bounty Hunting görevleri, yeni Gang Hideout’lar ve yeni silahlar da bulunduracak. Red Dead Redemption Online da tüm güncellemeleri ve içerik eklentileri ile birlikte PC platformunda da oynanabilir olacak.

İşte Red Dead Redemption 2 PC sürümü hakkında bilinen her şey:

İlginizi Çekebilir:   Bethesda, Dishonored 2'nin Oynanış Videosunu Paylaştı

{Anıl Atıcı}

Uzun süredir indieTurk'te yazan Anıl, teknoloji ve oyun dünyasıyla yakından ilgili.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir