Reklam Alanı
Haberler 0

Red Dead Redemption 2 Satışları Güçlü Şekilde Sürüyor

Rockstar Games’in yeni açık dünya oyunu Red Dead Redemption 2 oyun sektörünü adeta kasıp kavurdu. İlk haftaya harika bir giriş yapan oyun, ikinci haftasında da İngiltere kutulu oyun satışlarında zirveyi bırakmıyor. Hatta öyle ki İngiltere’nin her zaman en çok satan oyunlarından olan FIFA 19’u dahi geride bıraktı!

Red Dead Redemption 2, geçtiğimiz hafta FIFA 19’un ardından yılın en hızlı satış yapan kutulu oyunu olmuştu. Geçen hafta birkaç önemli oyun daha çıkış yaptı fakat hiçbiri Red Dead Redemption 2’nin yanına yaklaşamadı. Football Manager 2019’un kutulu sürümü listeye 9. sıradan girerken, bu oyuna da dikkat çekmek gerekiyor. Çünkü Football Manager 2019 satışlarının büyük kısmını dijital olarak yapıyor ve kutulu satışlarda dahi dokuzuncu olması önemli bir başarı.

Aynı zamanda yeni çıkan oyunlardan Call of Cthulhu da listeye 27. sıradan girerken, Switch’e çıkan Lego Harry Potter ile Diablo 3 de listede yer aldı. Buna rağmen Nintendo Switch’e özel çıkan Taiko No Tatusujin: Drum ‘n’ Fun ilk 40 sıraya giremedi.

İlginizi Çekebilir:   Poncho, Macerasına Wii U'da Devam Ediyor!

{can}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir