Haberler 0

Realpolitiks: New Power DLC’si Çıktı

1C Company ve Jujubee ortaklığıyla geliştirilen politika temalı strateji oyunu Realpolitiks için bugün New Power adlı yeni genişleme paketi yayınlandı. Realpolitiks: New Power orijinal oyunun sütüne gelen ilk DLC olurken, oyuncunun seçimlerini genişletiyor ve günümüz dünyasına ve politik hareketlere daha uygun bir atmosfer yaratıyor. DLC Steam üzerinde satışa sunulurken, ana oyundan ayrı olarak 13.95 TL’ye satın alınıyor.

Realpolitiks: New Power son dönemdeki Kuzey Kore olaylarını konu alırken, oyuncuları da potansiyel bir Kore krizi mini senaryosu içine dahil ediyor. New Power ile ABD, Çin, Kuzey Kore ya da Japonya ülkelerinden birini seçmek, yaşananlarla böyle baş etmek  mümkün.

Yeni mini senaryodan ayrı olarak Realpolitiks: New Power ile aynı zamanda oyunun mevcut senaryo içeriği de genişletiliyor ve tekrar oynanabilirlik değeri artıyor. Artık hükümet dışı organizasyonlar da dahil olacak.

Jujubee tarafından geliştirilen ve dünya siyasetini konu alan strateji oyunu Realpolitiks, geçtiğimiz yıl Şubat ayında satışa sunulmuştu. Tek oyunculu olarak oynanan yapım eleştirmenlerin beğenisini kazanırken, ayrıntılı diplomasi seçenekleriyle dikkat çekiyordu.

İlginizi Çekebilir:   Deus Ex: Mankind Divided'ın Yeni DLC'si Yakında Çıkıyor

{can}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir