Reklam Alanı
Haberler 0

Razer Yeni Kablolu Kulaklığını Duyurdu: ManO’War 7.1

Kişiselleştirilmiş 7.1 çevresel ses özelliği ve PC, Mac, Xbox One®, PlayStation® 4 ile tam uyum, Razer’ın bol ödüllü ManO’War kulaklığının bu yeni kablolu versiyonunda bir araya geliyor.

Oyuncu ekipmanları, bağlı cihazlar ve yazılımlarda dünya lideri olan Razer, Berlin’de devam etmekte olan IFA fuarında yeni kulaklığı Razer ManO’War 7.1’i duyurdu. Yeni analog-digital oyuncu kulaklığı, yakın zamanda piyasaya çıkan ve TechRadar, Tom’s Guide, VentureBeat’in de aralarında bulunduğu teknoloji girişimleri tarafından pek çok ödüle layık görülen Razer ManO’War kablosuz kulaklığın kablosuz versiyonu.

Razer ManO’War’da sanal 7.1 çevresel sesi dinleyeciye ileten güçlü 50 mm hoparlörler kullanıldı. Razer Synapse konfigürasyon yazılımı oyuncuların sesi istedikleri gibi özelleştirmelerini sağlıyor. Kulaklık, ses izolasyon teknolojisine sahip. In-line ses yüksekliği kontrolü ve katlanabilir MEMS bum mikrofonu Razer ManO’War 7.1’in son derece düzgün bir oyun ses deneyimi sunuyor.

Pakete dahil olan dijitalden analoğa dönüştürücü USB (DAC) Razer ManO’War 7.1’in hem PC hem Mac platformlarında hızlı ve çarpıcı ses performansı vermesini sağlıyor. Katıksız analog bağlantı (3.5mm ses jakı) ise Xbox One®, PlayStation® 4 ve diğer platformlarla universal uyumluluk getiriyor.

Razer’ın kurucu ortağı ve CEO’su Min-Liang Tan yeni ManO’War için şöyle söylüyor: “Razer ManO’War 7.1 tüm oyuncular, ama özellikle hem PC hem konsolda oyun oynayanlar için fantastik bir ürün. Bugün piyasada olan yüksek performanslı kulaklıklarda bu kadar çok yönlü ve kullanışlı başka örnek yok.”

Razer ManO’War 7.1 RazerStore.com’da ve diğer mağazalarda satılacak.

Razer_ManOWar_Wired_2

Fiyat:

119.99 USD. / €134.99 EURO.

 

Piyasa durumu:

Razerzone.com – Ön siparişte

Mağazalar – Tüm dünyada, Ekim 2016’da

 

Ürün özellikleri:

  • Keskin konumsal ses için, gelişmiş 7.1 sanal ses motoru
  • Güçlü 50mm hoparlörler ve sarmal oyun ses özelliği için ses izolasyonu
  • Kolay erişim için n-Line kontroller ve tamamen katlanabilir mikrofon
  • 5mm jak cihazlarla kusursuz çalışma özelliği
  • PC, Mac, PS4 ve Xbox One ile tam uyum (Xbox One stereo adaptörü gerekebilir ve ayrıca satın alınabilir)
  • Razer Synapse üzerinden sadece PC’ye özel 7.1 Surround Sound özelliği
İlginizi Çekebilir:   King of Fighters XIV İçin Yeni Fatal Fury Fragmanı Yayınlandı

Taner Kartal {Taner}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir