Reklam Alanı
Teknoloji 0

Razer Phone 2’nin Özellikleri Hayal Kırıklığına Uğratıyor

10 Ekim 2018’de Razer tarafından duyurulacak olan Razer Phone 2, kullanıcıların beklediğinden daha düşük özelliklere sahip olacak. Sızdırılan bilgilere bakılacak olursa; Razer Phone 2’nin, bir önceki model olan Razer Phone’dan çok üstün kalır bir yanı yok.

Birçok kullanıcı; günümüzün amiral gemisi olarak adlandırılan üst seviye akıllı telefonlarında kullanılan Qualcomm Snapdragon 845 işlemcisinin, Razer Phone 2’de de kullanılacağını düşünüyordu. Ancak sızdırılan bazı benchmark testlerine göre Razer Phone 2’de, bir önceki modelde de bulunan Qualcomm Snapdragon 835 bulunuyor.

Yeni çıkan bir Google Play sertifikası, XDA Developer sitesinin kullanıcıları tarafından çözüldü. Buradan alınan bilgilere göre Razer Phone 2’nin kod adı, “Aura” olarak geçiyor. Razer Phone 2, Android 8.1 Oreo işletim sistemi kurulu olarak gelecek. Razer Phone 2’nin 8 GB belleği ve 1440×2560 çözünürlüğü, bir önceki modelde de bulunuyordu. Bu bilgileri Google’a, Razer’ın kendisi gönderdiği için yüksek ihtimalle doğru çıkacak.

Eski modeline kıyasla kendine fazla bir şey katmayan Razer Phone 2’nin, fiyatının daha düşük olması bekleniyor. Elimizde şu an bulunan bilgilere göre Razer Phone 2, kullanıcıları hayal kırıklığına uğratıyor. Ancak Razer’ın 10 Ekim 2018’de gerçekleşecek olan duyurusuna da kulak vermek gerekiyor.

 

İlginizi Çekebilir:   Xiaomi Mi 8 Pro ve Mi 8 Lite Duyuruldu

{Anıl Atıcı}

Uzun süredir indieTurk'te yazan Anıl, teknoloji ve oyun dünyasıyla yakından ilgili.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir