Reklam Alanı
Haberler 0

Pro Evolution Soccer 2019 Lite Ücretsiz Olarak Çıkıyor

Konami yaptığı duyuruyla Pro Evolution Soccer 2019 Lite sürümünün 13 Aralık 2018 tarihinde oyuncuların beğenisine sunulacağını açıkladı. Firmaya göre Pro Evolution Soccer 2019 Lite’da oyuncular myClub moduna kısıtlama olmadan erişebilecek, Beckham ve Maradona gibi dünya çapında tanınmış efsane futbolcuları seçebilecek.

Aynı zamanda Pro Evolution Soccer 2019 Lite’da Featured Players özelliği de yer alacak. Bu yeni özellikte oyuncuların yetenekleri her hafta değişiyor ve önceki haftaki performansları baz alınarak hazırlanıyor. Bu yılın LITE sürümünde EDIT modu da bulunacak ve oyuncular takımları, futbolcuları, stadyumları ve formaları diledikleri şekilde değiştirebilecek, özelleştirebilecek.

Konami’nin belirttiği ve sizin de tahmin edeceğiniz üzere bu free to play Pro Evolution Soccer 2019 Lite sürümünde oyun içi satın alımlar, yani mikro ödemeler bulunacak. Dolayısıyla şu anda oyunun tamamen free to play olup olmadığını bilmiyoruz çünkü karşımıza ‘pay to win’ bir yapım da çıkabilir.

Bu duyuruyu kutlamak amacıyla Pro Evolution Soccer 2019 Lite’a özel hazırlanmış bir fragman da yayınlandı. İyi seyirler!

İlginizi Çekebilir:   Destiny: Rise of Iron Tanıtım Videosu Yayınlandı

{can}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir