Reklam Alanı
Haberler 0

Pillars of Eternity 2’nin Son Ek Paketi İçin Çıkış Tarihi Verildi

Her ne kadar satış rakamları konusunda istediğini elde edemese de, Pillars of Eternity 2 pek çok klasik RPG seven oyuncunun gönlünde taht kurmayı başardı. Oyunun üçüncü ve son paralı ek paketi olan The Forgotten Sanctum için şimdi çıkış tarihi de verildi. Pillars of Eternity 2: Deadfire’ın yeni ek paketi 13 Aralık 2018 tarihinde oyuncularla buluşacak.

Forgotten Sanctum oyuncuları Archmagelerin olduğu yeni bir maceraya gönderecek. Bu büyücülerden biri epey probleme yol açarken, onu durdurmak görevimiz olacak fakat bu sırada yeni bir zindan keşfedeceğiz ve oldukça zorlayıcı güçleri açığa çıkaracağız. Yapılan açıklamaya göre Forgotten Sanctum oyundaki şimdiye kadar en zor mücadeleyi sunacak.

The Forgotten Sanctum ek paketi tek başına 10 dolardan satılacak fakat aynı zamanda Pillars of Eternity 2’nin Season Pass paketinde de yer alacak. Oyun için şimdiye kadar çıkmış olan bütün ek paketler bir arada sunulacak. Bunların arasında Beast of Winter ile Seeker, Slayer, Survivor da bulunuyor.

Forgotten Sanctum’un yanı sıra Pillars of Eternity 2’ye 4.0 güncellemesi de geliyor. Bu yeni yamayla birlikte oyunun zorluk seviyesi artacak, iki yeni mega boss eklenecek ve pek çok farklı özellik gelecek. Detaylar henüz verilmedi fakat yakında açıklanmasını bekliyoruz.

Pillars of Eternity 2’nin aynı zamanda yıl sonunda PlayStation 4, Xbox One ve Nintendo Switch konsollarına da gelmesi bekleniyor.

İlginizi Çekebilir:   Steam'de Haftalık İndirim Başladı

{can}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir