Reklam Alanı
Haberler 0

Path of Exile PlayStation 4 Çıkış Tarihi Belli Oldu

PlayStation 4 sahipleri artık rahatlayabilir çünkü söylenti ve spekülasyonlar nihayet sona geldi. Yapımcı firma Grinding Gear Games resmi olarak Path of Exile’ın PlayStation 4’e çıkacağını duyurdu. Üstelik çıkış tarihi düşündüğünüzden daha yakın.

Grinding Gear Games yaptığı açıklamada şu sözlere yer verdi:

Path of Exile’ın bu Aralık ayında PlayStation 4’e çıkacağını duyurmaktan ötürü gururluyuz. Bildiğiniz gibi 7 Aralık tarihinde 3.5.0 güncellememizi yayınlayacağız ve bunu Aralık ayında konsollara da getirmeyi planlıyoruz. Büyüyen Path of Exile topluluğumuza yeni üyelerin katılacak olmasından ötürü çok heyecanlıyız. Önümüzdeki hafta 3.5.0 ek paket duyurumuz için beklemede kalın.’

Chris Wilson bağımsız bir proje olarak tasarlanan Path of Exile, ilk çıkışını 2013 yılında yapmıştı. O dönem ‘Diablo 2 klonu’ olarak da görülen yapım, kısa sürede büyük ilgi toplamıştı. Buna rağmen oyun asıl patlamasını son bir senelik zaman diliminde gerçekleştirdi. Son dönemde Path of Exile’ın oyuncu sayısı hiç olmadığı kadar artarken, bunda Atlas of Worlds ek paketinin de rolü büyük.

İyi seyirler!

İlginizi Çekebilir:   Fate/Extella: The Umbral Star Avrupa'ya Geliyor

{can}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir