Reklam Alanı
Haberler 0

Path of Exile: Betrayal Ek Paketi Duyuruldu

Bu sene Grinding Gear Games için oldukça verimli geçti ve free to play aksiyon-RPG oyunları Path of Exile da oyuncu sayısını ciddi ölçüde artırdı. Mayıs ayında Tencent Yeni Zelanda menşeli stüdyonun yüzde 80’lik kısmını satını almıştı. Aynı zamanda oyuna The Bestiary, Incursion ve Delve olmak üzere üç yeni lig eklenmişti. GGG bu yıl yeni özelliklerini çoğaltmayı planlarken, 7 Aralık 2018 tarihinde çıkacak olan yeni ek paket Betrayal da bunlardan birisi.

Betrayal ek paketinde Bestiary, Incursion ve Delve özelliklerinin her biri NPC’ler aracılığıyla erişilebilir olacak. Bu 2014’ten beri var olan Masterlar da yenleriyle değiştirilecek. Ayrıca oyuncu housing sistemi de Betrayal ek paketiyle gelişecek.

Path of Exile: Betrayal ek paketinde oyuncular Immortal Syndicate adlı bir suç çetesini araştırmaya koyulacak. Bu uğurda da Syndicate üyelerini sorgulayacak ve öldüreceğiz. Yeteri kadar bilgi topladıktan sonra da bölüm sonu canavarları karşımıza çıkacak. Yeni fragman bu sistemin nasıl işleneceğiyle ilgili pek bilgi vermiyor fakat Bestiary, Incursion ve Delve özellikleriyle birleşince Betrayal’in heyecan verici bir ek paket olacağını tahmin ediyoruz.

Path of Exile aynı zamanda Aralık ayında PlayStation 4 için de çıkacak.

İlginizi Çekebilir:   NVIDIA GeForce GTX 1050 Özellikleri, Fiyatı ve Çıkış Tarihi

{can}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir