Reklam Alanı
Haberler 0

Overwatch İki Haftalığına Ücretsiz Oldu

Bugün Steam’de Kış İndirimleri başladı, Epic Games Aralık ayı boyunca ücretsiz oyun veriyor, GOG ücretsiz bir oyun veriyor, Humble Store’da Humble Choice Premium 6 dolara düştü. Bütün bu indirimler ve ücretsiz oyunlar sizi karantina döneminde meşgul tutmaya yetmiyorsa, Blizzard’ın da teklifine göz atabilirsiniz. Blizzard’ın en popüler oyunlarından olan çoklu oyunculu FPS oyunu Overwatch, 4 Ocak 2021 tarihine kadar ücretsiz oldu. Eğer oynadığınız oyunlardan sıkıldıysanız ve yeni bir şeyler denemek istiyorsanız, 4 Ocak 2021 tarihine kadar ücretsiz olarak Overwatch oynayabilirsiniz.

Overwatch daha önceden de ücretsiz olmuştu. Ancak daha önce ücretsiz olduğunda, maksimum bir hafta boyunca ücretsiz olarak oynanabiliyordu. Bu sefer Overwatch, tam olarak iki hafta boyunca ücretsiz oldu. Oyunun ücretsiz deneme versiyonuyla birlikte oyunda bulunan bütün içeriklere erişim sağlayabiliyorsunuz. Bütün karakterler, bütün oyun modları ve bütün haritalar oynanabilir durumda. Üstelik bu iki haftalık ücretsiz deneme sürecinde elde ettiğiniz her şey hesabınızda kalıyor olacak. Eğer ücretsiz deneme sürecinden sonra oyunu satın almaya karar verirseniz, ilerlemenize kaldığınız yerden devam edebileceksiniz.

Ücretsiz deneme ve indirimli fiyat

Overwatch, iki haftalık ücretsiz deneme süreciyle birlikte indirime de girecek. Bonus oyun içi kostümler ve World of Warcraft, Diablo 3, StarCraft 2 ve Heroes of the Storm’da kullanılabilen Overwatch temalı kozmetik eşyalar içeren Overwatch Legendary Edition; 20 dolardan satılıyor. Standart sürüm ise 15 dolara satılıyor.

İlginizi Çekebilir:   Overwatch İncelemesi

{Anıl Atıcı}

Uzun süredir indieTurk'te yazan Anıl, teknoloji ve oyun dünyasıyla yakından ilgili.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir