Reklam Alanı
Haberler 0

Outlast 2’nin 2017’ye Ertelendiği Duyuruldu

Korku türü denilince akla ilk gelen yapımlardan olan ve bu yıl çıkması planlanan Outlast 2’nin önümüzdeki yıla ertelendiği duyuruldu.

Özellikle Youtube üzerinden yayınlanan “Let’s play” konseptinin olmazsa olmaz oyunlarından biri olan Outlast’ın ikinci oyunu için biraz daha beklemek zorunda kalacağız. Bu yıl içerisinde çıkması beklenirken önümüzdeki yılın ilk çeyreğine ertelendiği haberiyle birlikte yapımcıları Red Barrels şu açıklamalarda bulundu:

“Son zamanlarda seçeneklerimizi gözden geçirdiğimizde Outlast 2’nin çıkış tarihini 2017’nin birinci çeyreğine erteleme kararını aldık.

Geri bildirimlerinizi dinlediğimizi, heyecanınızı ve oyuna karşı olan ilginizi bildiğimizi bilmenizi isteriz. Bağımsız bir yapımcı olarak bizim görevimiz sizlere en doyurucu, en korkutucu ve en iyi içeriği sunmaktır. Dolayısıyla hak ettiğiniz oyun deneyimini sizlere sunabilmek için erteleme kararını almış bulunduk.

Bu tür duyurular sizlere yapmak istediğimiz türden değil; ama oluşturduğumuz mükemmel topluluğa aynı şekilde bir oyun sunabilmek ve daha iyi test edebilmek için zaman gerekiyor.

Anlayışınız için teşekkür ederiz. Sizlere Outlast 2’de de ödünüzün bokunuza karışacağı sözünü veriyoruz.

İlginizi Çekebilir:   Vampyr'in İlk Fragmanı Geldi!

Taner Kartal {Taner}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir