Reklam Alanı
Haberler 0

Nintendo Switch: Çıkış Tarihi, Fiyatı ve Özellikleri

Nintendo Switch, ilk olarak geçtiğimiz yılın Ekim ayında ortaya çıkmıştı ve sonunda bu cihazın konsol-tablet karışımı olacağı doğrulandı. Geçtiğimiz gün ise Nintendo Switch sunumu yapıldı ve cihaz hakkında daha çok bilgi sahibi olduk.

Nintendo Switch çıkış tarihi

Yapılan açıklamaya göre Nintendo Switch, 3 Mart 2017 tarihinde resmen satışa sunulacak. Amerika satış fiyatı ise 300 Dolar olarak belirlendi fakat tabii ki ülkemizdeki teknoloji ürünlerine uygulanan yüksek vergi, fiyatı daha da artıracaktır. Cihaz ilk olarak ABD, Japonya, İngiltere dahil olmak üzere bir kısım Avrupa ülkeleri, Avustralya, Kanada ve Hong Kong’ta satışa sunulacak. Ön siparişler ise bazı ülkelerde şimdiden başladı.

Nintendo Switch özellikleri

Nintendo her zaman kendi ürünlerini yapmaya meraklı bir firma oldu. Sony ve Microsoft daha güçlü makinelere odaklanırken, Nintendo’nun asıl istediği ise daha ilgi çekici kontroller ve 3D görüntü. Bu noktada Switch de oldukça başarılı bir konsol olacağa benziyor.

Nintendo Switch, hem geleneksel bir ev konsolu şeklinde televizyona bağlanabileceği gibi, masaüstüne de konularak kullanılabilecek.

İlginizi Çekebilir:   Umbrella Corps Satışa Sunuldu

{can}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir