Reklam Alanı
Haberler 0

NieR:Automata Game of the YoRHa Edition Şubat’ta Çıkıyor

Square Enix bugün yaptığı duyuruyla ödüllü post apokaliptik aksiyon – RPG oyununun NieR:Automata Game of the YoRHa Edition sürümünün çıkış tarihini açıkladı. Oyuna buna göre PC platformu için Steam aracılığıyla 26 Şubat 2019 tarihinde satışa çıkacak. Aynı zamanda Square Enix tarafından bu ‘Yılın Oyunu’ sürümü için ek içerikler de açıklandı.

NieR:Automata Game of the YoRHa Edition sürümünde ana oyunun yanı sıra heyecan verici dijital içerikler de yer alacak. Bunların arasında 3C3C1D119440927 ek paket DLC’si, 6 pod tasarımı ve Machine Mask aksesuarı yer alacak. Ayrıca oyunu Steam üzerinden satın alanlara iki özel duvar kağıdı da hediye edilecek.

Buna rağmen Square Enix güncelleme planları hakkında haber vermedi. Bilindiği gibi NieR:Automata’nın PC sürümünde bazı problemler vardı ve PC için herhangi bir güncelleme de yayınlanmamıştı. Bu durum da haliyle sorunlara yol açıyordu. PC oyuncular NieR: Automata’dan verim almak için FAR modunu kullanıyordu.

Maalesef şu anda NieR:Automata Game of the YoRHa Edition’la bu modun uyumlu olup olmayacağını bilmiyoruz. Eğer uyumluluk sorunu çıkarsa, PC oyuncularını yine zorluklar bekleyecektir.

İlginizi Çekebilir:   State of Decay 2'ye Independence Pack DLC'si Eklendi

{can}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir