Reklam Alanı
Haberler 0

NieR Automata İçin GOTY Sürümü Geliyor

NieR Automata ilk olarak konsollara gelmiş, sonra da PC için çıkış yapmıştı. Açıkçası oyun PC’de çok iyi satış rakamlarına erişse de, şimdiye kadar şaşırtıcı bir şekilde tek bir güncelleme ble yayınlanmadı. Square Enix oyunun PC sürümünü adeta ‘sahipsiz’ bırakırken, oyunun kontrollerinde de önemli sorunlar var. Şimdi ise Ubisoft NieR Automata için GOTY Edition yayınlayacağını açıkladı ve bir kez daha şaşırttı.

ESRB’ye göre NieR Automata için bir ‘Yılın Oyunu’ sürümü çıkacak ve adı da NieR Automata Game of the YoRHa Edition olacak, yakında çıkış yapacak. Tahminimizce bu GOTY sürümü içinde NieR Automata için çıkmış bütün DLC’ler yer alacak ve daha fazlası bulunmayacak. Yani yeni sürümde PC için herhangi bir geliştirme ya da hata düzeltmesi beklemeyin.

NieR Automata’da oyuncular dünyayı makinelerden kurtarmak için android robotların rolüne bürünüyordu. Dövüş sanatları esintileri taşıyan NieR Automata, aksiyon yönüyle dikkat çeken bir oyundu.

ESRB tarafından NieR Automata’nın yeni sürümü M (Mature) olarak derecelendirildi. Yani oyun sadece yetişkinler için uygun olacak.

İlginizi Çekebilir:   Nintendo Switch: Çıkış Tarihi, Fiyatı ve Özellikleri

{can}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir